Vážené dámy, vážení pánové :-) tedy MOTOKONFERENCE.

ANO JE TO TADY !
 VALACHY  2006 

Toužebně očekávaný hlavní sraz MKF pro rok 2006 se přiblížil.
Tentokrát mají Valaši a Valašky tu poctu přivítat Vás v našich překrásných hvozdech, plných zvěře 
i drsných domorodých horalů.

KDY: 19-21. května 2006

KDE: “Ranč” u Pešla 

(Kousek za Zlínem směr Mekka Vizovice)

PROGRAM: Program jsme připravili v duchu nám Valachům vlastní pohostinnosti a vřelosti. Předesílám dopředu, že Fernet vyrábí v Plzni a kuřata snad v Xaverově ! Takže tady NÉÉ pánové, prosím !

JÍDLO: Akce " Trvalá Mastná Huba "
TMH bude celý víkend, perlivá i normální voda, chleba, dresinky, kafe, čaj a určitě i cukr SE NEPLATÍ - bude to zahrnuto v ceně vlezu. Je jasné, že kafe nebude Sagafredo, čaj z cejlonu a voda Evian bo Perrier. Vstup jsem určil na 300 Kč šmitec! Ručím svou skoro plešatou hlavou, že nenajdete ani kousek zeleniny (leda v polévce). Když píši jídlo furt, tak furt ......, Ale pokud někdo ví o pažravém členu MKF jako vystřiženém z filmu “Slavnosti sněženek” tak ať dá echo bo dobrovolně připlatí při příjezdu :-) Hrubý jídelníček najdete ZDE.

PITÍ: Každopádně bude na čepu 10°Gambrinus (důrazně doporučuji vlastní sklo). Dále Slivovice 53%, pro městské typy i nějaká skotská, vodka, rumunsko a na zapití džus, kofola a jiné pití pro slečínky. 
Vážně bez FERNETU ! 
Děkuji ještě jednou. Kontrolou zákazu fernetu bude asi pověřen EDA :-)))))
A to je také část, za kterou se bude platit. (Valašský ceník ZDE). Doporučuji tedy místo jídla s sebou vzít sqelou náladu nebo náhradní játra a ledviny.

A teď co nás čeká: -- v pátek dovezeme živé prase bo dvě a po ránu odstartujeme největší církevní svátky 
v roce. Ano bude zabijačka, valašská, nefalšovaná. U nás se totiž po tvrdé zimě, kdy jíme jen brambory 
s kyselým zelím a jako zákusek louskáme ořechy, těšíme na teplé jaro s hojností jídla, vína, žen a zpěvu. Vytáhneme kroje, valašky a flanděry se slivovicí a jdeme slavit začátek jara.

Stejné to bude i o našem víkendu, jen kroje budou motorkářské ! Přivítáme vás v našem království po našem. Nebudeme Vás zatěžovat soutěžemi z pionýrských dob! Soutěž bude jedna soutěž a móóc příjemná. Ukážeme Vám zajímavá místa v okolí, včetně exkurze do krevní banky valachů. Po krátké a únavné sobotní vyjížďce se vrátíme k provoněným pochutinám, které nepotěší jen naše žaludky, ale i kožené mundury, které získají impregnaci na celou sezónu. 


DŮLEŽITÉ: Ti co neradi vidí zabíjení a s tím spojené aktivity a věří, že McDonald roste na Eco pastvinách nechť vezmou špunty do uší a klapky na oči. Myslím to vážně - "hysterky" NÉÉ ! Akce vyžaduje vaši účast již od pátku bo o nejlepší přicházíte každou minutou neúčasti. Sraz je za každého počasí jako každá zabíjačka. 
Prase není žádný přizdisráč co hledí na předpověď počasí !

A ještě pro notorické nespokojence - akce je pro pořadatele ochotnickou generálkou. Děkujeme předem, že nám raději na místě pomůžete přiloženou rukou k dílu než blbou radou :-) 

Valašská Propaganda : dáme Vám vybrat !
-----------------------------------------------------------------------------
  1. VOLBA  TRIKO MKF černé STANDARD 140g. za ..... 185 Kč
nebo černé triko POLOKOŠILE 180g. za ..... 260 Kč
Potisk triček bude proveden:  na záda logo Motobike přes celá záda v plné barvě + předa symbol srazu VALACHY 2006. A to u obou typů triček stejné. Na výběr dáváme s ohledem na mnohem větší užitnou hodnotu a kvalitu polokošile. Má větší gramáž, límeček se zapínáním na prsa ...

 2. VOLBA  Baseboallka - plnobarevné vyšití loga Motobike na přední část.
Barva černá, pevná ...... 120 Kč

3. VOLBA  Exkurze do Krevní Banky (R. JELÍNEK) je za .... 80 Kč - zkrácená trasa 45 minut
V ceně je viz. http://www.rjelinek.cz/exkurze.php cenu maj na skupinu neúprosnou, proto potřeba se nahlásit abych měl argument s počtem lidí pro jednání. Standardně chtějí ještě 50% příplatek za víkend !!!

Kontaktní mail: motoviqet@seznam.cz pokud budete potřebovat něco mimo půdu konfery.

Přihlásit na tuto baštu se můžete ZDE

Budeme se na Vás všechny těšit Jack Daniels