ZPĚT

FINÁLE 1999
aneb komentář jedné nezaujaté pozorovatelky

Kačenka Lišáková

Tak přátelé, to byl teda opravdu nářez!!!!!

Sice se mi doteď (i po shlédnutí kvanta fotek) pletou jména i tváře, ale to nic neubírá na skvělém zážitku. Ačkoliv musím podotknout, ze většina z vás jsou pěkní spíťaři, můžete namítnout, že to byl přece účel akce, ale já doplňuji, ze kdo zůstal střízlivý, musel se královsky bavit.(Nikdo jste se moc nebavili, že ne??) No, já taky nemůžu tvrdit, že mne střízlivost provázela celým večerem, a to hlavně kvůli skvělému “břehovomoku”, ale nepředbíhejme.

No, přátelé, chtě-nechtě musím reagovat na vaše komentáře, které byly vtipné, nicméně občas poněkud nepravdivé, alespoň co se mé osoby týče. V první řade musím podotknout, ze nevyji, ale nybrž nádherně zpívám, a kdo si to nemyslí, ať si podá ruku s mým chotěm Lišákem. On ví svoje.

Organizátorům vzkazuji, ať příště vyberou bezpečnější místo, protože v tomhle podivném hangáru stále sněžilo, byla tam zima jak na Sibiři, a to ještě nezmiňuji nebezpečí lavin, ty naštěstí padaly jen venku mezi autama :o))

Dále vzkazuju “tomu stálespícímu kloboučníkovi”, že má ale skutečně výdrž, a měl by uvažovat o tom, ze by se tím mohl třeba živit (figurína v kloboučnictví?!).

Pro Van Hallena: opravdu nechápu, jak našel druhý den výjezd z toho bludiště, nicméně pak ujížděl o stošest a ani se neohlédl, asi už chtěl mít klid od toho vytí. Sakra, já přece nevyju!!! Jo taky mě ten kulich mrzí, byl fakt pěknej, vem ho i příště...:o))))

Pro Kamila: myslím si, že jsi pěknej cynik se srdcem romantika. Poté, co jsem tě viděla naživo, mam pocit, že Podzim jsi ukradl z knihy básní nějakýmu chudákovi. No, a taky budeš mít něco z komediantství, viz pliváni ohnivých koulí.

Dík Fíkovi, kterej mi neustále unikal, takže jsem ho jen občas zahlídla, možná naštěstí, protože dle fotek posílal každého kamsi. A samozřejmě Ranžovi, kvůli kterému teď mam doma peklo, protože můj manžel ze mě neustále mámí odpověd (kterou nemůžu znát) na otázku, jaký vlastně “ten clověk” je národnosti s tímhle jménem. Podle křestního jména typuji na švéda (sorry Švéde), nora, či fina, jen mě trochu mate, ze tyto národy jsou většinou zastoupeny blonďatými atlety...

Pro Prerii: diky za trpělivost při zpáteční cestě....a taky přeji brzké uzdravení.

Pro #001: jsem opravdu ráda, ze se ti líbily ty dvě slečny, co se k sobě náramně měly. Mě se to líbilo též, nicméně ten prudérní chlap z toho měl celý večer trauma a dokonce mi věnoval klíče od toho modrého pickupu, kterým ona slečna přijela. Tímto se mu hluboce omlouvám, a podotýkam, že nešlo o nic vážného, ačkoliv kdyby nepřišel ...

Pro MiOna: máš skvělou ženu, foťák, psa a banjo. Pořadí urči sám.

Sourozence Gondíkovi, teda Hynkovi obdivuji za skvělý dres z igelitových tašek a Markétce musím z ženské solidarity nabonzovat, že tam jakýsi barbar prohlásil o tvé Josefince, ze má zvuk jako šicí stroj-hulváti jsou to!!!

Pro rejpala Davida Coufala: bylo to všechno trochu jinak než jsi ty popsal! Já se přece neurazila proto, ze by sis mě nevšímal a nepustil mě ke slovu, což je navíc pravda, ale proto, ze jsem chtěla k seznámeni pusu! To víš, ne každému se povede líbat se s patnáctiletým panicem, který navíc přijel v pěkném červeném fáru a má snad i nějakej jinej samohyb. Ale když to teď probírám ze všech stran, tak jsem vlastně ráda, ze jsem se s tím nafoukancem, který si myslí, ze jsem za nim celý večer běhala, moc neseznamovala.!!!!

Potom už jsem tam vážení s nikým příliš nekomunikovala, vlastně jooo, s Gliderem...no a s Břehem.

Tak pro Glidera: člověče ty teda umíš mást lidi! Když jsi přijel na své bublající potvoře, říkala jsem si: a jéje, zase jeden, co za chvíli uletí, jak je nafoukanej. Ale při rozhovoru u 1.ohně jsem zjistila, že jsi fajn a asi jsi měl jen trému z toho okolostojícího shluku lidi.

No a nyní nejveselejší historka večera-již zmíněný a všemi opěvovaný STROH.

Břehu, Břehu, cos to tam v tý kouzelný lahvičce měl?? Já nebyla opilá, já byla přiotrávená, a to až do pondělního večera, kdy jsem konečně pozřela -od sobotní noci - něco k jídlu. Nevim, ale možná to byla od tebe pomsta za to, ze chceme taky Domíka, a ze bys tudíž měl konkurenci a už by ses dál nevytahoval s tím, že jsi sám bahňák. Ostatně v hangáru jsi tak skutečně vypadal. Takže jestli jsi nás chtěl skutečně otrávit, tak odvolávám všechny fotky na kterých se k tobě náramně znám, a ukazuju, jako že jsme jedna rodina.

Ale zase když už nic jiného, tak vím, jak se pomstit nevítaným návštěvám. Jednoduše návštěvě upeču buchtu, a přileju hojné množství STROHU. (nechcete se někdo stavit?) Takže Břehu díky.

Jinak jsem tak přemýšlela, co bylo na téhle akci nejzhoubnější, a přišla jsem na to, ze nejhorší byla zima, chlast, jídlo, kouř a popel a v neposlední řadě lidi. Pro příště navrhuju uspořádat to někde v tichomoří, bez alkoholu, o hladu, bez ohně a hlavně-každý sám!!!:o))))

Taky chci poděkovat neznámému hladovi od 1.ohně, který nám sežral steaky z krabičky s modrým víčkem - doufám, že ses udávil, a hlavně doufám, ze to nebohý masíčko neskončilo na studeném tvrdém betonu...Kvůli vám, kdo jste to sežrali, bude mít Lišák stále svých 62kg!!!

 

A nakonec vyhlašuji soutěž:

Kdo mě na jarním setkání sveze na svém stroji??? Budu se moc těšit na vaše nabídky, posílejte je na Lišákovu adresu. (Hlavně ať se to nedozví manžel).

Prozatím se s váma loučím a děkuji, že jste mne tak srdečně uvítali ve svém středu, i když všichni máte nejmíň o hlavu víc než já.(To nebylo myšleno tak, ze já nemam hlavu!!!!).

Mějte se krásně, občas se na vás přijdu podívat alespoň na net, ale už teď mi chybíte!!!

Vaše Kačenka Lišáková