ZPĚT

ODZNAK MOTOKONFERENCE

odznak3.gif (6606 bytes)

Kdo má zájem, může si odznak ve formátu Corelu stáhnout ZDE (zip soubor, 22.4kB)

 

POZOR - bude možné nechat vyrobit i samolepicí logo shodného vzhledu, jako odznak! Je potřeba se jen dohodnout opět na požadované velikosti. Potisk je taktéž chráněn proti vodě a otěru vrstvou pryskyřice. Samolepku lze díky její pružnosti nalepit kamkoliv na kapotáž či plexi motocyklu, automobil, nebo dokonce na přilbu či koženou kombinézu (tam ale předpokládám kratší životnost). Jak jsem si mohl odzkoušet, samolepka drží jako přibitá.
cena samolepky je shodná s cenou odznaku (s odečtením ceny za kovovou podložku odznaku), takže něco kolem 20,- Kč)

22.12.1999
uct.gif (86821 bytes) Odznaky jsem již vyzvedl, konečná cena činí 30Kč/kus (viz účtenka). Takže, kdo má zájem odznaky poslat, tak mi napište požadavek a připojte adresu. Ostatní si mohou odznaky vyzvednout osobně u mne po předchozí dohodě (platí hlavně pro pražské čMKF), popřípadě na příštím hospodském srazu. Kdo na odznak nespěchá, tomu jej dovezu na příští pořádaný sraz z jara příštího roku (ať už v hangáru, či jinde).

Pro vaši bližší představu přikládám pár fotografíí odznaku (moc světla nebylo, tak fotky nejsou nejlepší):

odzn1.jpg (29621 bytes)  čerstvě vybalená dodávka odznaků
odzn3.jpg (39553 bytes)  detail 1 - xicht :-)
odzn2.jpg (17573 bytes)  detail 2 - uchycení odznaku
odzn4.jpg (24349 bytes)  ...a jak se vyjímá na bundě (odznak zde bohužel odrazil světlo blesku, tak je přesvětlený)

   


20.12.1999
Tak odznaky jsou hotové. Bohužel příliš pozdě na to, abychom stihli zorganizovat do Vánoc ještě jednu hospodskou akci, kde bych mohl odznaky rozdat. Ale kdo by měl zájem, může se stavit u mne v práci, nebo se sejdeme v nějaké hospodě ještě před Silvestrem. Jo, pro odznaky se bohužel stuhnu zastavit nejdříve ve středu.


12.12.1999
Prý jim stále nepřišly ty podložky na odznaky. Ale do Vánoc budou odznaky hotové - jakmile dostanou ty podložky, je výroba odznaku otázkou jednoho dne...


21.11.1999:
Vzhledem k dodavatelským problémům podložek pro odznaky se termín zhotovení odložil minimálně do 26.11.1999. Využil jsem toho a logo motocyklu jsem ještě mírně zvýraznil, protože při zkušebním tisku ve firmě vyšlo najevo, že plotter vykreslí logo ostřeji a tenčeji, než když jej vytiskne inkoustová tiskárna.

Bohužel ještě nevím, kolik bude vážit odznak, protože pokud překročí nějakých 15-20g, bude případné zaslání v obálce dražší, než za současných necelých 5 korun. I proto nejsem dosud schopen vám oznámit přesnější celkocou cenu za zhotovení a zaslání odznaků.


10.11.1999:
Předpokládaná cena jednoho odznaku se pohybuje v rozmezí 28,- až 30,- Kč
Termín zhotovení: 23.11.1999