Jižní Portál 2003

Toš je to tu!!

Jasan, hajfy a mukli, mašinisti a mašinistky, ledviňáci, vymaštěný glózny a další magoři vod jedný štreky a MKF extra. Jár je zase v čudu a je tu další slezina. A anžto těch zcuků je za jár hafo, ofišl zcuk MKF bude enem po keltně, kdy je většina nadržená jak koza na kozla. Tento jár to konečně zmáknó zelení, teda jako borci ze štatlu. Kdo to negóme, tak rudí só z Práglu a modří só zbytek světa.

Toš co to teda bude? Ofišl se tady hlásí, že teda konáme zcuk:

Jižní Portál 2003

6.-8. června 2003

Slezeme se v kempu kósek vod Černý Hory (u Blanska, pro natvrdlý: na Moravě). Kdo negóme, jak dosmékat sebe a svoju plečku, tak to se dozví tady včas, budó náký fotky (žádný pornáče).

V kempu nésó kéry, takže chrupec bude pod vlastníma celtama na místním hřišťu. Pro známý firmy bude flek u vohňa a za protihlukovó bariéró za správcovó budovó. Výjimky můžó chrupčit na kéru, ale musijó naklapat s glétem, že só zbóchnutý, čekajó svišťa, nebo že só přizdisráči, co majó pod celtó fedry.

V kempu šlape kuchyň a je tam i vohniště a rošty na Siemensovy šnicle a podobný flákoty. Hlavně bacha na správcovy pávy, protože kdo je zfutruje, dostane do ryngle, bude vylóčené ze zcuku, zalepí chlast, budó do něho šit ze šprnd airsoftoví pošuci a mašinu zamachluje správce.

Lováče nésó vysoký. Za glóznu a zcuk se lepí dvě kila pade. Kdo je béčko a bude enem dva dni, lepí jen dvě kila. Jasný je, že trika budó a jedno koštuje dvě kila. Gléty nabušte hned, jak toto zgómnete, protože kdo to prosere, je mínusové.

Hecování Zelenéch, Červenéch a Blauecovéch je v řiti. Je nás jako maku a tak se nedajó dělat hecovačky na tři grupy. I když je to smutný, tak loni to Cajzli zmákli docela old, takže i my budeme jim déchat za řepu a fachčit na závodě. Takže zase pude vo závod v dezorientaci. Kdo se cétí, musí na to mět jak v glózně, tak v gatích (kdo má v gatích už teď, ať se na to vybodne), ale muskulaturu. Protože de vo orientacu, je dobrý naklapat s mapó v dobrým mněřítku (glóbus je naprd), kompas, škopek, sextant, škopek, kmeň stroma s lišejó nebo brablence a škopek. Kdo je vůl, ať sméká aj českopolské slovník a nózový světlice (bílá: "su v řiti", červená: "du bez mašiny šórem zpátky - na dlabanec mně nečekéte", zelená: "seru na váš závod, sbalil sem betelnó hajfu a du s ňó kolčit" a černá: "pošlite věnec a minutu nechlastéte" - černó světlicu nebóchat v noci, počkat na zoncnu (pro natvrdlý cajzle). Štreka má vokolo dvóch set kilců (kdo si to natáhne, jeho facha, benzinek je fůra).

Kdo drnká na kajtru, nebo mlátí do cimbála, ať to veme s sebó, protože v pučovně majó zaryglovaný. Na minuléch slezinách se to vobčas aj dalo poslóchat a k fajrunku se to šikne. Musíte se ale dohókat, kdo to na slezinu dosméká.

Protože se to táhne po normálních silnicách, je fakt dobrý mět mašinu v óklendu (Zákon č. 361/2000 Sb. o provozu na pozemních komunikacích ve znění zákonů č. 60/2001 Sb., 478/2001 Sb., 62/2002 Sb., 311/2002 Sb., 320/2002 Sb.) a podobný hlášky, co máte beztak nabušený.

Jedním z kritérií je i to, kolik kilců naskáčete, takže je nutný mět dobré tacháč (Sigmy a podobný dreky se neberó). Taky nésó povolený GPS, takže ty se budó házet v kempu do rybníka za žabama. Sténak letěla hláška, že v kempu někemu jely fusky jak ropa, takže amici tam valijó šmédit po chemickéch zbraňách a GPS bude zase rozesraný. Majzla! Voznačte ve formulářu vokýnko "sótěž", pokud do teho dete (je fuk, esli jinak budete na srazu, nebo ne). Podrobné glét pro natvrdlý Vám vrazíme do pačmáky deset minut před vodletem. Uzávěrka je k 28. květenca, nebo po dosažení 80 lidí do sótěže. Kdo to prodrbe, utře. Sótěží enem MKF, ledviňák može byt, ale nesótěží.

Dófáme, že budete spokojený a že zmerčíme "starý vojny" a taky ty nový.

GREEN mančaft